Series
Ratings
142
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
HappinessRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0- OuroborosRated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 4.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 3.5- The Quiz ShowRated ★ 2.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5- Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 2.5
- 33 pun tanteiRated ★ 2.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Tower of SandRated ★ 3.0- 사이렌 형사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 2.0
- MR. BRAINRated ★ 2.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5