Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 2.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5