Series
Ratings
218
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 2.5
ShikiRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
- 学校の幽霊Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.0
블리치Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 3.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
86Rated ★ 2.0- The KingdomRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0