Series
Ratings
69
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5