Movies
Ratings
194
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0