Movies
Ratings
116
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
ProphecyRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0