Movies
Ratings
39
The Truman ShowRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Let the Bullets FlyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
1 Litre of TearsRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5