Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0