Movies
Ratings
31
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Heavy MetalRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0