Movies
Ratings
47
Gladiator IIRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Grbavica: The Land of My DreamsRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 1.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 0.5
BarbieRated ★ 0.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 1.5
TroyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0