Series
Ratings
149- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
1899Rated ★ 3.0