Movies
Ratings
53
DumboRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
TagRated ★ 1.0
Lights OutRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
As Above, So BelowRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
SingRated ★ 2.5