Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0