Series
Ratings
31
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Outer BanksRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0