Movies
Ratings
465
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
GagarineRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 3.0