Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
OzarkRated ★ 4.0