Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 1.5
The RitualRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Call of the WildRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
SecretaryRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0