Titles you rated
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5