Movies
Ratings
76
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 5.0