Movies
Ratings
113
CreepRated ★ 1.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 1.5
ItRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0