Movies
Ratings
255
NosferatuRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Harvie KrumpetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
DisenchantedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.5