Movies
Ratings
91
A Ghost StoryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
RushmoreRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Ghost WorldRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5