Movies
Ratings
17
Spider-ManRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 0.5
RockyRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.5