Movies
Ratings
63
StokerRated ★ 3.5
The Siege of JadotvilleRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The VisitRated ★ 1.5
MunichRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
BrazilRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
AmsterdamRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 5.0
The FirmRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0