Series
Ratings
37
Ito kun A to ERated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Rational LifeRated ★ 3.5
Forget You Remember LoveRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Hello, Me!Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Diamond LoverRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5