Series
Ratings
50
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5