Movies
Ratings
99
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The RoomRated ★ 5.0
The Disaster ArtistRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5