Movies
Ratings
246
Bullet TrainRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 2.5
A Beautiful LifeRated ★ 1.5
American GirlRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
The Battle of AlgiersRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
The VowRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
The HustleRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0