Movies
Ratings
140
American PsychoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.5