Movies
Ratings
501
At Eternity's GateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
The Power of OneRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
To Each His OwnRated ★ 2.5