Series
Ratings
110
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 1.5
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0