Series
Ratings
105
AemaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5- Margot vs LilyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5