Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5- Under The RainbowRated ★ 2.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 1.5- Late Night HospitalRated ★ 3.0
Rascal SonsRated ★ 1.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.5
Secret DoorRated ★ 1.5
One Fine DayRated ★ 1.5- Chosun PoliceRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Spring WaltzRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Over the RainbowRated ★ 2.5
Childless ComfortRated ★ 4.0