Series
Ratings
444- 야구여왕Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Good BoyRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5- 하트페어링Rated ★ 2.5
Million Dollar Secret Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5