Series
Ratings
149- SkinsRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 5.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 3.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.0
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.0