Series
Ratings
105
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5