Titles you rated
New HeartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Glamorous TemptationRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0