Movies
Ratings
567
Project Hail MaryRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.0
Monkey ShinesRated ★ 2.5
11:14Rated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0