Series
Ratings
25
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Something Happened in BaliRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
High KickRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0