Series
Ratings
284
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 2.0
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
EveRated ★ 4.5