Movies
Ratings
742
All About EveRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Little Shop of HorrorsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
WishRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 1.5
EncantoRated ★ 1.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
NapoleonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 2.0