Series
Ratings
15
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The WallflowerRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5