Movies
Ratings
537
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The LosersRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 0.5
South BoundRated ★ 0.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
The Art of SeductionRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0