Series
Ratings
120
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Remarriage & DesiresRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.0