Movies
Ratings
320
Ocean's EightRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5