Series
Ratings
21
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Spice and Wolf IIRated ★ 3.5
Spice and WolfRated ★ 4.0- Wolf's RainRated ★ 4.5