Movies
Ratings
1119
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
HostelRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.0
The Running ActressRated ★ 4.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5