Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
SleepRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5