Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5