Movies
Ratings
363
Nameless GangsterRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.0
SnowdenRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0